PILNE: Pierwsze oficjalne zdjęcia BMW serii 1 2012! [AKTUALIZACJA + 54 nowych zdjęć]

2012 bmw 1 series 6 gloWiedzieliśmy, że następna generacja BMW serii 1 się zbliża, ale nie spodziewaliśmy się, że ujrzymy ją tak szybko! Panie i Panowie – oto nowa seria 1 – definitywnie i ostatecznie.

Stylizacja nowego BMW serii 1 wygląda na zdecydowanie bardziej agresywną od poprzedniego modelu. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ogromne reflektory, które wręcz przytulają nadkola samochodu. Wewnątrz zauważamy zmodernizowaną konsolę środkową oraz przeprojektowaną kierownicę.

Zgodnie z wyciekiem informacji, nowe BMW serii 1 będzie mierzyć 4320 mm długości, natomiast przestrzeń ładunkowa wzrosła z 330 litrów do 360 litrów.

Mówi się, że pod maską znajdziemy nowy 1,6-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 136 KM (116i) lub 170 KM (118i). Jeśli chodzi o motor wysokoprężny, to w ofercie ma się pojawić 2,0-litrowy turbo diesel o mocy 116 KM, 143 KM i 183 KM.

BMW serii 1 2012 oficjalnie zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie. Kolejnych oficjalnych informacji spodziewamy się jednak w ciągu kilku najbliższych dni.

*Aktualizacja o 54 nowych zdjęć.

Via: Carscoop

6 komentarzy do wpisu „PILNE: Pierwsze oficjalne zdjęcia BMW serii 1 2012! [AKTUALIZACJA + 54 nowych zdjęć]”

  1. jakimś cudem nowa seria 1 jest brzydsza od obecnej, nie wiem jak można było tego dokonać, ale jednak…

  2. z przodu jak nowa 5 GT a z tyłu światła jak w polo.
    I tak jak „mart” powiedział – nie wiem jak mogli ją jeszcze brzydszą zrobić..

  3. tylko że do piątki olbrzymi rekinowaty przód pasuje a tutaj masakra, mam tylko nadzieję że to tylko zdjęcia dla zrobienia większego halo wraz z wprowadzeniem nowego modelu

  4. Wygląda gorzej niż źle. O ile stara jedynka mogła się choć trochę podobać, to ta raczej plasuje się w kategorii Fiat Multipla (przed fl) i Ssangyong Rodius. Jak można wsadzić tak olbrzymie przednie światła i zrobić jakiś „podcięty” tył ze światłami Polo jak to słusznie zauważył Ra7age

  5. Już Pontiac Aztek lepiej wyglądał bo chociaż miał jakiś własny styl. Te BMW wygląda jak mieszanina wielu stylów koncernu połączona przez Raya Charlesa..

Możliwość komentowania jest wyłączona.