pa202760854457duster glo7 lat minęło jak jeden dzień. Zastanawialiście się, ile Dacii przez ten czas zostało sprzedanych w Polsce? Ile Loganów, Dusterów, czy Sandero jeździ po polskich drogach?

Odpowiedź – 20 000. Dużo? Szczerze mówiąc, sam jestem zdziwiony tak dużą liczbą sprzedanych egzemplarzy. Kiedy 6-7 lat temu na rynek wchodził Logan, miałem do niego bardzo mieszane uczucia. Można powiedzieć, że zawsze zastanawiało mnie, czym kierował się potencjalny kupiec wybierając takie auto. Nie wróżyłem tej marce wielkich sukcesów.

Tymczasem okazuje się, że Dacia zdobywa coraz więcej nabywców. I wcale nie za sprawą Logana, który dla mnie mógłby nie istnieć. Prawdziwym hitem okazał się m.in model Duster, którego kilka miesięcy temu powierzono nam do testów. Dużo do powiedzenia ma również model Sandero oraz Logan MCV, który krótko mówiąc ma spełniać rolę roboczego woła, którego nikomu nie będzie szkoda.

Obecnie w ofercie Dacii dostępne są – Duster, Sandero, Logan, Logan MCV, logan pick-up i logan van. W przyszłości planowane są nowe modele – przeznaczone m.in. dla rodziny.

Warto dodać, że ludzie coraz bardziej przekonują się do produktów rumuńskiego producenta. Trudno się dziwić, wszakże główną rolę odgrywa cena, a modele Dacii otrzymują w tej kategorii zdecydowanie 5 gwiazdek.

Nie to, że jestem negatywnie nastawiony do Dacii, ale warto przypomnieć filmik z linii z taśm montażowych producenta : )

1 komentarz
  1. Ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują Dacię. Co z tego, że nowy, skoro technologia w tych samochodach jest sprzed 20 lat… Dacia powinna iść drogą Skody, a poszła drogą Taty…

Komentowanie zostało wyłączone.