Zdjęcia szpiegowskie nowego Audi S5 Sportback

audi846747463574 gloW ostatnich dniach dosyć rzadko zamieszczaliśmy zdjęcia szpiegowskie na naszym blogu, między innymi ze względu na ich brak. Dziś natrafiłem na szpiegowskie fotki zakamuflowanego całkowicie S5 Sportback. Będzie to dopiero druga wersja tego modelu Audi, które premierę miało pod koniec 2009 roku, czyli stosunkowo nie tak dawno.

Na pierwszy rzut oka widać, iż nowy model od Audi w pewnym stopniu inspirację stylistyczną czerpie z A6. Zmiany, które możemy zaobserwować pod folią maskującą to przede wszystkim przód z poprawionym grillem, przeprojektowane przednie światła i modyfikacja świateł przeciwmgłowych. Jeśli chodzi o tył, to różnice są niewielkie – jest to tylny zderzak i LED-owe tylne światła.

Audi A5/S5 w wersji Coupe już niedługo będzie gotowa do pokazania i jego premiera nastąpi na targach we Frankfurcie. Natomiast opisywany przeze mnie Sportback do obejrzenia będzie nieco później, bo dopiero w Genewie. Innymi słowy musimy poczekać blisko rok, żeby zobaczyć go bez wzorzystego kamuflażu. Chyba, że jak to jest w zwyczaju, wcześniej wyciekną jakieś zdjęcia do sieci.

Via: WCF

1 komentarz do wpisu “Zdjęcia szpiegowskie nowego Audi S5 Sportback”

  1. Haha super takie zamaskowane auta wyglądają:D Z tego się dopatruje to pewnie będzie kolejne przepiękne Audi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.