Pierwsze zdjęcia najmniejszego z Mercedesów [FOT]

aklasa2 glo

Nowy Mercedes A-klasa ma już za sobą jedną przygodę – jego koncepcyjny model zamiast wjechać na scenę został na nią… wepchnięty. Jako drugą przygodę możemy zaliczyć wyciek zdjęć patentowych tego najmniejszego Merca.

Niedawno zastanawialiśmy się nad słowami przedstawicieli tej niemieckiej marki – mówiono o nawet 85% podobieństwie produkcyjnej wersji do konceptu. To, czy rzeczywiście jest to taka liczba, pozostawiam waszej ocenie. Podobno też możemy się spodziewać małego SUV-a i sedana w tej samej stylistyce.Via: Autoblog & AutoScoops.be

3 komentarze do wpisu „Pierwsze zdjęcia najmniejszego z Mercedesów [FOT]”

  1. No ma być SUV o nazwie BLK (konkurent dla Audi Q5, BMW X1, RR Evoque i Porsche Cajun). W sumie się nie dziwię, że prestiżowe marki (czyli ten cały segment premium) schodzą w dół z modelami. Potrzeba coraz mniejszych (czytaj oszczędniejszych) aut! Zużycia paliwa się nie zmniejszy od tak, trzeba więc „mniej blachy” + mniejsze silniki i osczędności odrazu będą. Ponoć nawet Jaguar ma mieć niedługo kompaktowe auto. Lexus już przecież ma, więc niedługo wszyscy pójdą w dół z modelami.

  2. Jaki jest sens dodawania Waszego znaku wodnego na zdjęciu z AutoScoops? To głupota i mało tego naruszenie ich regulaminu Panowie;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.