Niemiecki pojedynek na torze – BMW 1M Coupe przeciwko Audi TT RS [VIDEO]

m coupe 6304544 gloJako pierwsi w Polsce testowaliśmy BMW 1M Coupe i zarówno Wy i jak i my żałowaliśmy, że nie udało się nagrać żadnego wideo z tego wydarzenia. Nie mogliśmy pokazać z jaką piekielną szybkością przyspiesza, ani jak wchodzi w zakręty. Mam dziś dla Was rekompensatę w postaci filmu, który pokazuje walczące koło w koło BMW 1M i jego krajowego przeciwnika Audi TT RS.

Na filmie jest sporo nadsterowności, piszczących opon i kilka manewrów wyprzedzania. Za tym mocarnym, bawarskim coupe stoi 340 koni mechanicznych, czyli o 5 więcej niż pod maską samochodu z Ingolstadt. Mimo wszystko, wyłonienie zwycięzcy z tak wyrównanego pojedynku nie jest łatwe, toteż panowie z Motor Sport Magazine nie pokusili się o wskazanie faworyta w tym pojedynku.

Naprawdę polecam obejrzenie tego krótkiego nagrania podczas przerwy w pracy i nastawienie się już na weekend. Szczególnie polecam fragment z zabójczym przyspieszeniem BMW. Zobaczycie, co przeszedł Mateusz siedząc za kierownicą tej niepozornej bestii! Film znajdziecie poniżej.

Via: Autoblog

4 komentarze do wpisu „Niemiecki pojedynek na torze – BMW 1M Coupe przeciwko Audi TT RS [VIDEO]”

  1. To porównanie i ten filmik to mistrzostwo świata. Jazda BMW z takim silnikiem i zawieszeniem to czysta przyjemność napewno.. w szczególności na torze bym sobie pojezdził 🙂 No, ale jako, że jestem fanem Audi to musze powiedzieć, że na stałe wolałbym TT-kę. Napęd na cztery łapki (mimo że elektronicznie dołączany) to w zimie coś wspaniałego

  2. Audi TT vs BMW 1M Coupe. Dwa samochody dla fryzjerów. Dość mocne przyznam, ale czy fryzjer nie może jeździć mocnym samochodem? Przecież nawet fryzjerom coś się od życia należy. Obydwa samochody są wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, jak to u Niemców bywa, ale zapominają oni o tej krztynie polotu, jaka powinna być w samochodzie tak mocnym, zwłaszcza BMW, jest szybkie, dobrze się prowadzi ale jeśli chodzi o wygląd… nie odzwierciedla ani w małym stopniu mocy tego samochodu. Myślę że ten samochód jest dle ludzi którzy, owszem lubią moc, ale jednocześnie się wstydzą pokazać w prawdziwym supersamochodzie, czyli innymi słowy, ten samochód kupi naprawdę niewielu ludzi.
    Pozdro dla redaktora…

Możliwość komentowania jest wyłączona.