Aznom Abarth 500 pokazuje, na co go stać [VIDEO]

abarth50085674767 gloZapewne już nie możecie się doczekać, kiedy opublikujemy test Abartha 500. O tak, czytelnicy naszego Facebook’a wiedzą już od dwóch tygodni, co się szykuje – z tym niesamowitym autkiem spędziliśmy ponad tydzień na polskich drogach. Więc aby umilić Wam oczekiwanie, dziś zaserwuję krótki film prezentujący nieco mocniejszą  „pięćsetkę” Abarth.

Dokładniej jest to Aznom Abarth 500, którego silnik ma pojemność 1.4-litra i produkuje aż 227 koni mechanicznych oraz moment obrotowy rzędu 330 Nm. Oczywiście są to podkręcone osiągi. Od zera do setki wystarczy mu zaledwie 4.7 sekundy, a prędkości maksymalna wynosi 240 km/h.

Via: WorldCarFans

2 komentarze do wpisu „Aznom Abarth 500 pokazuje, na co go stać [VIDEO]”

  1. Silnik o miniaturowej pojemności 1.4 produkujący moc aż 227KM. Ciekawa sprawa, chociaż ja osobiście nie popieram podkręcania małych silników do takich mocy, no mierzi mnie to po prostu. I szczerze mówiąc, nie widzę sensu w takich praktykach. Jest to samochód bardzo ładny, ale który facet kupiłby taki samochód, to samochód dla kobiet, a która kobieta chciała by mieć aż tyle rumaków pod maską, przecież wiadomo, że kobiety tylko na kolor patrzą…
    pozdro

Możliwość komentowania jest wyłączona.