Obszerna scena pościgu z FAST FIVE [VIDEO]

fast five chargers gloCzekacie z niecierpliwością na kolejną, czyli piątą już część serii Szybcy i Wściekli? Nie możecie się doczekać, kiedy obejrzycie w akcji nowe samochody, za których kołkiem zasiądą Dom i Brian? Jeśli tak, to mam dla Was niespodziankę.

Jest to – jak zapewniają twórcy – kluczowa scena pościgu całego filmu, więc z góry ostrzegam, że może to zepsuć zabawę w kinie. Mimo to, ja ją obejrzałem i jestem zaskoczony. Niestety negatywnie zaskoczony. Chodzi mi o nierealność w tym, co widzimy i odnoszę wrażenie, iż twórcy tego filmu mieli bardzo, ale to bardzo słabe stopnie z fizyki. Sam do „orłów” w tej dziedzinie nauk nie należałem, lecz pewne rzeczy, aż rażą w oczy.To jest jednak film, a jak wiadomo, w filmie wszystko zdarzyć się może, więc takie wydarzenie, jak prezentowane poniżej w Hollywood jest na porządku dziennym. Scenę w sieci zamieściło francuskie ramie Universal Picture, stąd też całość jest z dubbingiem w ich języku. Nie przejmujcie się, jeśli ten język jest Wam obcy, gdyż dialogi są nieistotne.

Zachęcam gorąco do obejrzenia krótkiego urywka, w który główni bohaterzy demolują ulice Rio de Janeiro w swoich czarnych i potężnych Dodgach Chargerach. Całość, mimo braku realizmu prezentuję się całkiem przyzwoicie i trzyma poziom, do którego nas przyzwyczaiła ta kultowa seria.

Bardziej niż tego filmu, oczekuję jednak odpowiedzi Pogromców Mitów, którzy zostaną zapewne zalani falą maili z prośbami i sprawdzenie, czy taka sytuacja mogłaby mieć miejsce. Ja piszę do nich już dziś i zamieszczam poniższy film.

Via: Autoblog