21386951971432814397 gloMimo, że aktualnie wciąż czekamy na rynkowy debiut Focusa ST, szpiedzy serwisu WorldCarFans przyłapali model RS w fazie testów w pobliżu Nürburgring.

Wczesny prototyp RS charakteryzuje się przede wszystkim centralnie umieszczoną podwójną końcówką układu wydechowego, unikalnymi aluminiowymi felgami, sportowymi fotelami i wysokiej klasy układem hamulcowym. Dodatkowe informacje są ograniczone, jednak pogłoski mówią, że pod maską nowego RS-a znajdziemy 2,0-litrowy silnik EcoBoost połączony z motorem elektrycznym. Taka konfiguracja ma generować około 300 koni mechanicznych.

Via: WorldCarFans

3 komentarze
  1. Na pewno będzie fajny – zarówno ST jak i RS – ale dlaczego taki brzydki ;/ może to moja subiektywna ocena, ale tylne światła są mega tragiczne, przez co uroda tyłu wypada na poziomie ssangyonga rodiusa. Zdecydowanie designem wygrywa Astra OPC (oczywiście w prototypach).

  2. ale on paskudny, a liczyłem na coś naprawdę super po mondeo, galaxy, fieście i kudze

    może taka wzmocniona wersja nabierze uroku poprzez ciekawe dodatki

  3. A ja powiem tak, po co do takiego auta pakować elektryczny silnik? Jeżeli te całe 300 koni to benzyna + elektryczny silnik to na samą benzyne przypadnie jakieś 250 czyli mniej niż w stary RS. Może jestem sceptycznie nastawiony, bo nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale jak ja miałbym możliwość zakupienia starszego RS’a a tego tutaj, brałbym starego. A ten w ogóle to brzydki jest!

Komentowanie zostało wyłączone.