lamborghini ur crash 02 gloCzy kiedykolwiek próbowaliście popisać się przed znajomymi w swoim nowym samochodzie ruszając z piskiem opon lub wykonując inną ewolucję podpatrzoną na jakimś filmie? A czy kiedykolwiek Wam to nie wyszło i zamiast odjechać w glorii i chwale pośród dymu palonej gumy najedliście się jedynie wstydu?

Jeżeli nie, to polecam obejrzenie zamieszczonego poniżej wideo, na którym właściciel smolistego Lamborghini próbując ucieszyć amerykańską gawiedź, prezentując im przyspieszanie podwójnie doładowanej bestii zalicza pas zieleni przedzielający jezdnie i ”delikatnie” uszkadza tylne koło.

Osobiście musiałem kilkukrotnie obejrzeć ten film, żeby dojrzeć co dokładnie się wydarzyło i niczym prokurator stwierdzam, że przyczyna tego zdarzenia drogowego był brak doświadczenia kierowcy w prowadzeniu pojazdu, który rozwija moc blisko tysiąca koni mechanicznych. Tylna oś, która napędza samochód dostała zbyt dużo mocy i niestety przyczepność została zerwana, co widać na wideo dokładnie w 2:08.

Tak na poważnie nie wiem co dokładnie się stało, ale chyba właśnie za dużo mocy przekazanej na tył jest przyczyną. Być może przyczyną był jakiś defekt mechaniczny, ale nie obchodzi mnie to. Jest już o jedno Gallardo mniej w nienaruszonym stanie.

Via: GTSpirit

3 komentarze
  1. Jak on to zrobił? Totalny brak umiejętności? Na suchej nawierzchni go zarzuciło? O.o

  2. Taka moc i do tego brak doświadczenia dobrze nie wróży. Ciężko jest już jeździć 300 konnym autem z napędem na tył, a co dopiero 1000 konnym.

Komentowanie zostało wyłączone.