ktm x bow glo

Jakie są wasze reakcje na supersamochody? „O, Ferrari. O, Bentley. O, Lamborghini” itp. Ja najczęściej reaguję właśnie tak. Rzadko kiedy pozwolę sobie na wyskok w postaci pewnego dość charakterystycznego rozwinięcia „o, coś tam”.

Czasem jednak trzeba użyć czegoś więcej. Np. w momencie, kiedy zobaczy się KTM X-Bow’a na parkingu jednej z galerii handlowych w Białymstoku. Stał sobie tam taki jeden, biały. Robi przeogromne wrażenie na żywo. Mijał mnie już raz na drodze, ale nie miałem jak mu zdjęcia zrobić aby się wam pochwalić. Krótko powiem jeszcze z czym mamy tutaj do czynienia. Umieszczony centralnie 2-litrowy, turbodoładowany silnik z Audi o mocy 240KM rozpędzi tę wyścigówkę do 100km/h w niecałe 4 sekundy. X-Bow jest dwumiejscowy, więc w emocjonującą wycieczkę możecie wziąć też pasażera. Chyba nie muszę mówić, że warto? Wielkość możecie sobie porównać do stojących obok ludzi.

Tak się składa, że wiem czyją własnością jest owe auto. Może więc kiedyś pokuszę się o jakiś ciekawy test ze zdjęciami…? Kto wie…

6 komentarzy
  1. Witam.
    Wbrew pozorom jeździ sie bardzo komfortowo po ulicach. Faktem jest że trzeba uważać na krawężniki, ale nic pozatym.
    Także nie czuć każdej dziury czy nierówności w kręgosłupie.
    Pozdrawiam i zapraszam na jazdy tym autkiem.
    http://www.DEVIL-CAR.pl

Komentowanie zostało wyłączone.