anderson germany ford focus rs black racing edition 1 gloJeżeli jesteście posiadaczami Forda Focusa RS i powoli nudzi się Wam jego wygląd, a moc już nie powala, jak na początku, mam fantastyczną informację! Otóż firma Gunerska, Anderson Germany postanowiła tym razem zająć się właśnie sportową wersją Forda. Projekt nazywać się będzie „Black Racing Edition”.

Nadwozie i wnętrze, jak widać na zdjęciach, zostanie utrzymane w czarnej tonacji z czerwonymi detalami. W nadwoziu widoczne są czerwone litery RS, obramowania felg, a niebieskie logo stało się również czerwone.

Wewnątrz czarne, sportowe fotele obite zostały czarną skórą z czerwonymi przeszyciami, jak również i kierownica, tapicerka i podsufitka. Środkowy panel został pokryty carbonem.

Jednak wisienką na torcie jest to, co znajduje się pod maską, a jest to pięciocylindrowy, 2.5 litrowy silnik rozwijający niewyobrażalną moc, jak na pojazd z napędem na przednia oś – 420 koni mechanicznych. Inaczej mówiąc, moc została zwiększona o 115 koni w porównaniu ze zwykłym RS-em.

Osiągi pojazdu i cena nie zostały jeszcze podane przez niemieckiego tunera. Czy podoba Wam się ten projekt? Mnie bardzo, aczkolwiek taka moc na przednie koła mnie niepokoi.

Via: Carscoop

4 komentarze
  1. Bałbym się siąść za jego kierownicą, bo jednak 420 koni na przednią oś to o 220 za dużo..
    200 koni to górna granica samochodów FWD.

Komentowanie zostało wyłączone.