adammdrakarporsche gloMój pierwszy felieton, który napisałem dla MotoFilm został zakończony żartem, iż polskim STIGIEM powinien zostać przechodzący na emeryturę Adam M., znany w szerszych kręgach jako Orzeł z Wisły. Być może jest on naszym czytelnikiem i przejął się tym co napisałem, ponieważ dziś w Kontrwywiadzie (RMF FM) przyznał, że wystartuje w Rajdzie Dakar, jako kierowca RMF Caroline Team.

Słysząc to osłupiałem i wypuściłem trzymany w dłoni kubek z herbatą. Wypadająca z drugiej dłoni kanapka z wrażenia nie spadła – o dziwo – posmarowaną stroną. Nie wiem ile trwało, zanim doszedłem do siebie.

Mistrz przyznaje, że samochody były i są jego wielką pasją od zawsze i zanim został dekarzem, myślał o pracy jako mechanik. Teraz ten wątły pan z charakterystycznym wąsem ma zamiar na własnej skórze przekonać się, jak to z tym Dakarem jest. Jego celem jest ukończenie rajdu w jednym kawałku, co dla amatora będzie wielkim sukcesem.

Osobiście będę trzymał za niego kciuki, aby w kolejnej dziedzinie nasz Król okazał się właściwą osoba na właściwym miejscu. Być może w kolejnym sezonie zasiądzie w kokpicie bolidu F1 w jednym teamie z Robertem Kubicą (któremu życzymy wszyscy szybkiego powrotu do zdrowia i ścigania!)? Wzrost i waga są po stronie pana Adama, więc może akurat znów uda mi się trafić. Zobaczymy.

Via: Youtube

1 komentarz
  1. nie wiem czy to dobra decyzja pana Adama, ale myślę, że skoro zaskakiwał nas tyle razy, to może zaskoczyć i tym razem;)

Komentowanie zostało wyłączone.