Toyota FT-86 w blasku reflektorów podczas sesji zdjęciowej [FOT]

toyota ft 86 ii gloCoraz lepsze wiadomości dopływają do nas odnośnie konceptu Toyoty. Mój pean pochwalny na temat Toyoty FT-86 nie tak dawno był do przeczytania, a teraz natrafiłem na galerię zdjęć wysokiej jakości, więc postanowiłem się nimi podzielić.

Bardzo cieszy mnie fakt, że koncerny motoryzacyjne z kraju Kwitnącej Wiśni serwują nam właśnie tego typu samochody. My, jako Europejczycy jesteśmy producentami samochodów, które reprezentują całkowicie odmienną filozofię. Stawiamy na elegancję i szyk, natomiast Królestwo Krzemowej Płytki należy i należeć będzie zawsze do Japończyków, którzy wyprzedzają nas w tej kwestii o eony lat. I właśnie za te elektroniczne cudeńka kochamy Nissana Skylina GT-R, który jest jak na razie kwintesencją tej technologii.

Oprócz zdjęć samej Toyoty dorzucam Wam jako bonus film zza kulis sesji zdjęciowej. Ja wciąż czekam na oficjalne informacje od producenta, czy FT-86 trafi do masowej produkcji. Odnoszę wrażenie, że może to nastąpić już nie długo, o ile Toyota wyliże swoje rany po odniesionych stratach podczas trzęsienia ziemi i tsunami.

Via: Autoblog