nissangtrkillerporsche gloWyobrażacie sobie minę właściciela Porsche, który po wejściu do swojego samochodu zobaczy na przedniej szybie Nissana GT-R? Oto właśnie najnowsza akcja promocyjna Nissana w Niemczech.

Całość jest bardzo prosta – wystarczy upolować na ulicy Porsche, nakleić na jego przedniej szybie dużą “naklejkę” ze zdjęciem GT-R’a i [jeśli przejawiamy taką chęć] poczekać na właściciela Porsche…

Muszę przyznać, że jest to świetny pomysł na reklamę! Ciekawi mnie tylko, jak na taką akcję zaopatrują się nasi czytelnicy, będący jednocześnie właścicielami Porsche? Koniecznie zostawcie komentarz poniżej!

Via: GTSpirit

8 komentarzy
  1. Ciekawe jak to się w praktyce sprawdzi. Niemcy są dosyć konserwatywni jeżeli chodzi o samochody i pewnie mimo wszystko będą kupowali Porsche.

  2. Kilkadziesiąt lat dorobku, legenda, prestiż, perfekcyjna technika, kontra przerost formy nad treścią z rodowodem taniej masówki dla ludu… Megalomania dzisiejszych producentów sięga zenitu – zamiast auta robi się marketing… Gdybym miał Porsche i ktoś by go dotknął to…

  3. Porsche często jeżdżą zwykle plejasy, i inni ludzie nie potrafiący poruszać się samochodem. A GT-R sądzę że rzadziej, iż nie jest taki, sami wiecie … Ktoś kto zna niemiecki mógł by przetłumaczyć ten tekst, jeśli chodzi w nim o osiągi i czas na torze Nürburgring, to ta reklama dowodzi że raczej że osoby które dostały tą nalepkę (ukazane w tej reklami) na szybę mogą nawet nie wiedzieć co to jest “Nürburgring” albo nawet nie wiedzą co to jest “Tor”

Komentowanie zostało wyłączone.