Chrysler Bentley Continental GTC Sebring [REPLIKA]

bentley chrysler sebring carscoop0 gloBentley Continental GT – auto, o którym na świecie marzy wiele osób. Jest piękne, świetnie jeździ i ma w sobie to coś, dzięki czemu będąc jego właścicielami czujemy się wyjątkowo. Cena jednak pozostaje na tyle zaporowa, że niewielki odsetek ludności ziemskiej stać na posiadanie takiego okazu w swoim garażu.

Co jednak, jeśli przed naszym domem stoi Chrysler Sebring Convertible z 1996 roku i przebiegiem 175 000 mil? Wtedy trzeba wziąć się do roboty i zrobić swojego Bentleya. Na taki pomysł wpadł ktoś z Arabii Saudyjskiej. Stworzył, trzeba przyznać, bardzo dobrą replikę Continentala GT cabrio lub GTC. Całe nadwozie wykonane zostało z włókna szklanego i zamontowano ogromne felgi w stylu „bling bling”.

Właściciel wystawił swojego Bentleya na sprzedaż za 21 100 dolarów. Całkiem niezła cena za coś, co na serio wygląda jak auto tej marki. Zanim jednak sprzedawca rozstanie się ze swoim cackiem, zapowiedział w nim parę zmian.

Wspomniał o nowych chodniczkach, nowej przedniej szybie, również nowych lusterkach bocznych, zmodyfikowanym układzie wydechowym zakończonym końcówkami z oryginalnym napisem Bentley na nich, zmienionymi siedzeniami, konsolą centralą wyjętą z prawdziwego Continentala, nowym dachem, nowym systemem audio i, po raz kolejny użyję tego słowa, nowej nawigacji. To by było na tyle. Bentley jak się patrzy! Chyba jedna z tych bardziej udanych replik.

Via: Carscoop