198456543547807725 gloWygląda na to, że Andersonowi znudziła się już dosyć długa faza przeróbek wyłącznie sportowych samochodów. Niemcy postanowili zabawić się z czymś “nieco większym”, a konkretniej z Audi Q7.

Pakiet o nazwie “Family Edition” zawiera m.in. 22-calowe obręcze aluminiowe, przyciemnione klosze lamp, światła w technologii LED, nowy przedni zderzak oraz kilka karbonowych akcentów. Znacznie ciekawiej jest wewnątrz nadwozia. Tutaj zadbano przede wszystkim o to, aby było bardziej komfortowo. I tak o to, mamy do dyspozycji fotele z Alcantary, wykończenia z włókna węglowego, skóry i LED-owe światełka.

Nie zapomniano również o “sercu” niemieckiego SUV-a. Wszakże 6,0-litrowy, 12-cylindrowy motor o mocy 500 KM jest oczywiście za słaby – a kto chciałby patrzeć na obrażonego szejka i jego najbliższych (w końcu jest to auto dedykowane rodzinom)? Dlatego też, Niemcy postanowili przeprogramować jednostkę sterującą pracą silnika i wydobyli dodatkowe 50 KM. Nie obyło się także bez niższego zawieszenia i skuteczniejszych hamulców.

Via: WorldCarFans

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.