Umbrella Auto Design zmieni wnętrze twojego Nissana GT-R

umbrella f1 gtr 005 gloKonstruktorzy Nissana zauważyli, że jakość ich produktu odstaje nieco od wyrobów konkurencji. Kolejny ruch był więc łatwy do przewidzenia. Japońskie superauto w nowej wersji będzie miało parę wariantów wnętrza do wyboru. Co jednak, jeśli w naszym garażu stoi nie najnowszy już GT-R i wsiadając do niego czujemy się trochę gorsi niż właściciele choćby Porsche? Mamy dobrą wiadomość – nie musicie rozrywać z tego powodu szat.

Z pomocą przychodzi wam firma Umbrella Auto Design. Mimo słowa ‘parasolka’ w nazwie, nie chodzi tutaj bynajmniej o przedmiot zabezpieczający nas przed deszczem. Firma z siedzibą w Seattle posiada w swojej ofercie „zestaw” zmieniający wnętrze waszego ukochanego auta na bardziej luksusowe.W jego skład wchodzą elementy takie jak siedzenia, deska rozdzielcza, obwódki zegarów, kierownica, boczki w drzwiach, wajcha hamulca ręcznego, drążek skrzyni biegów itp. obite czarnym zamszem. Do tego wspaniale prezentujące się srebrne szwy w kształcie diamentów.

Trzeba przyznać, że wnętrze GT-R’a z takim pakietem wygląda o niebo lepiej, niż standardowe (oczywiście mówimy tu o poprzedniej generacji). Tak więc, jeśli jak już wspomniałem, jesteście właścicielami takiego auta, to myślę, że nie ma na co czekać – dzwońcie, zamawiajcie i czekajcie na dostawę!

Via: Autoblog