Top Gear wybrał nowego, białego Stiga [VIDEO]

topgearstig630 gloOstatnie zawirowania w szeregach Top Gear, spowodowane ujawnieniem się Bena Collinsa, jako Stiga, poskutkowały koniecznością wybrania nowego tajemniczego kierowcy.

Nikt nigdy nie wiedział, skąd bierze się taki osobnik. Czy jest obcym, maszyną, a może człowiekiem, który urodził się w kasku i stroju kierowcy? Ostatnie doniesienia prosto z BBC ujawniają rąbka tajemnicy. Video z procesu hodowania Stiga na farmie zostało opublikowane.

Jak widzimy, część z postaci nie jest urodzonymi kierowcami – mają różne inne talenty. Niektórzy próbują nawet pisać swoją biografię, ale im to nie wychodzi (trudno nie wyczuć w tym momencie aluzji do starego Stiga).

Wśród nich znajduje się jedna perła. Ten właściwy, którego zadaniem będzie jazda autami i wykręcanie oszałamiających czasów na przeróżnych torach wyścigowych. Dotąd krążyły spekulacje na temat koloru jego stroju. Teraz mamy pewność, że w następnej serii ujrzymy… białego Stiga.

Taka wiadomość cieszy wszystkich. Nie moglibyśmy chyba sobie wyobrazić programu bez tego tajemniczego kierowcy. Pierwszych odcinków 16 serii Top Gear możemy się spodziewać dopiero na początku przyszłego roku.

Via: Autoblog