aston martin cygnetcarscoop 01 gloLondyński dom towarowy Harrods to prawdziwa legenda i obowiązkowy punkt wycieczek wszystkich turystów. To luksusowe miejsce mające ponad stuletnią tradycję słynie z najlepszej jakości towarów, wysokich kwot i nabywców, dla których cena nie gra roli. W sezonie letnim przeżywa najazd klientów z Bliskiego Wschodu, którzy w ciągu kilkudziesięciu dni potrafią zostawić tam miliony funtów.

Marketingowcy z Astona Martina najwidoczniej wiedzą co robią, gdyż wybrali właśnie Harrods’a na miejsce prezentacji pierwszego seryjnego egzemplarza modelu Cygnet – auta okrzykniętego najdroższym dodatkiem dla nowoczesnej kobiety. Tam z pewnością przyciągnie wzrok niejednej klientki.

Stworzony z konieczności obniżenia w koncernie średniej emisji CO2 najmniejszy Aston to jak wiadomo klon Toyoty iQ, zasilany benzynowym silnikiem o pojemności 1,33 l i 97 KM pod miniaturową maską. Ceny zaczynać się mają od ok. 100 tys. złotych.

Wszystkich chętnych do obejrzenia małego Astona radzimy się pospieszyć, Cygnet pozostanie na wystawie w domu towarowym Harrods do 11 grudnia.

Via: Carscoop