887642145718281183 gloMamy dobrą wiadomość – Aston Martin wraca do gry. Modele Rapid i Cygnet cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów, dlatego też Prezes Astona Martina, Ulrich Bez, potwierdził na konferencji w Amsterdamie, że zaprezentowana w zeszłym roku Lagonda również trafi do seryjnej produkcji.

Lagonda, jako pełnowymiarowy SUV z napędem na cztery koła, jest pierwszym tego typu projektem Astona Martina. Firma planuje zatem nawiązać technologiczną współpracę z Daimlerem, a za bazę posłużyć ma Mercedes GL.

Szefowie Astona liczą na największą sprzedaż na wschodzących rynkach takich jak Chiny, Rosja i Bliski Wschód, gdzie luksusowe SUV-y cieszą się ogromną popularnością.

Via: WCF

5 komentarzy
  1. Jestem ogromnie rozczarowany tym co się stało, lecz Kubica pokazał się dzisiaj od znakomitej strony i teraz wiem, że na pewno nie brakuje mu formy oraz determinacji.

  2. No tak wyprzedzać w wąskim zakręcie. Było wiadome że wyprzedzi Vettela, do końca wyścigu były jeszcze trzy okrążenia, mógł poczekać na dogodniejszą okazję, a tak ma za swoje. Według mnie Kubica również powinien przeprosić.

  3. cygnet cieszy się popularnością ale ulga 🙂

    a tak na serio niby dobry pomysł na tanią obniżkę średniej emisji spalin, tylko powinni bardziej się przyłożyć żeby to nie była zwykła IQ z skórzaną tapicerką i zderzakiem w stylu astona…

Komentowanie zostało wyłączone.