2012 Chrysler 300C bez cienia kamuflażu! [FOT]

chrysler300cb08kgped gloKręcenie reklamówek to jeden z najlepszych momentów dla samochodowych paparazzi na ”ustrzelenie” najnowszego modelu bez kamuflażu. Tak też było i tym razem, kiedy oczom jednego z fotografów ukazał się najnowszy 300C w całej okazałości.

Widać wyraźnie, że auto mimo zmienionego przodu i tyłu zachowało swój masywny charakter. Naszą uwagę zwróciły dzienne światła w technice LED, nie mogło oczywiście zabraknąć także tony chromu. Co prawda w porównaniu z poprzednikiem węższy grill ma go trochę mniej, lecz obudowa tylnych lamp wraz z listwą zdołały nadrobić zaległość.

Oczekiwany napęd to prawdopodobnie 3,6-litrowy V6 i nasze ulubione V8 HEMI o pojemności 5.7-litra z napędem na wszystkie koła. Za miejsce debiutu najnowszego Chryslera przewidujemy nadchodzący salon w Los Angeles lub Detroit.

Via: Autoblog

3 komentarze do wpisu „2012 Chrysler 300C bez cienia kamuflażu! [FOT]”

  1. patrząc na tył rzygam przód całkiem fajny 🙂 podobny do 200 czyli poliftingowego sebringa, z tym że projektanci chryslera zapomnieli że zmiana przodu i tyłu to od razu nie jest nowy model i nie mogą sobie pozwolić na kompletną swobodę przez co profil nie współgra…

Możliwość komentowania jest wyłączona.