Jeremy, Richard i James opowiadają o swojej „pracy” w Top Gear

topgearop gloTej trójki chyba nie nie trzeba przedstawiać. Tym razem opowiadają o swojej pracy – najbardziej przerażających momentach, nienawiści do siebie czy najlepszych wspólnie spędzonych chwilach. Jedno jest pewne – można im tylko zazdrościć wspomnień na starość.

Wszystkie gwiazdy znane z filmów mogą się schować. Nie chodzi tutaj tylko o to, że jeżdżą cały czas najlepszymi samochodami, ale też o przygody, takie jak zdobywanie bieguna północnego samochodem, wyprawa przez Afrykę czy zabawa w motocyklistów w Wietnamie. Warto obejrzeć ich opinie na temat swojej pracy. Zazdrościmy? Myślę, że jak najbardziej.

Via: Jalopnik

6 komentarzy do wpisu „Jeremy, Richard i James opowiadają o swojej „pracy” w Top Gear”

 1. chciałbym prowadzić top gear 🙂 wymyślałbym wiele rzeczy rajd paryz dakar w tarpanie albo biegun nie żadna toyota, tarpan to jest to 🙂

  dacia logan albo chevrolet aveo sedan jako auto za rozsądną cenę

  wiele wiele innych rzeczy(tutaj jest polska) wybieranie fajnych używanych aut, cenniki producentów, nauka, poradniki, wyprawy, testy oczywiście wszystko na wesoło

  wyzwania np. na tanie szybkie auta takie łapiące piratów drogowych, budowanie

  nie wiem odpicowanie powypadkowego auta z którego nic nie zostało i upchniecie komuś ile ludzi by się złapało 🙂 sprawdzanie jakie auta są naprawdę bezpieczne duże i stare czy małe i bezpieczne itd. wszystkie możliwe sytuacje, reanimowanie auta popowodziowego itd.

  no nie mam akurat innych pomysłów

Możliwość komentowania jest wyłączona.