Nowe Volvo S60 i V60 R-Design [Paryż 2010]

volvo s60 v60 r design 01 gloVolvo próbuje jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność nowego modelu S60 i V60, poprzez prezentacje pakietu R-Design. Auto zadebiutuje podczas paryskich targów motoryzacyjnych, a w sprzedaży pojawi się już jesienią tego roku.

Szwedzka odpowiedź na BMW M-Sport i Audi S-Line łączy w sobie wizualne ulepszenia wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także modyfikacje mające poprawić jakość prowadzenia. W tym celu zamontowano m.in 18-calowe aluminiowe felgi oraz usztywniono zawieszenie.

Volvo S60/V60 R-Design jest dostępne w siedmiu kolorach nadwozia w każdej wersji silnikowej, zaczynając od 115-konnej, 1,6-litrowej jednostki DRIVe, kończąc na 3,0-litrowym turbodoładowanym, sześciocylindrowym motorze o mocy 304 KM.

Na zewnątrz Volvo S60/V60 R-Design charakteryzuje się srebrnymi obudowami lusterek i chromowanymi rurami wydechowymi, natomiast wewnątrz znajdziemy skórzane sportowe fotele [z logiem R-Design], sportową kierownicę, aluminiowe pedały oraz nowe dywaniki.

Via: Carscoop, Auto.blog.rs

2 komentarze do wpisu „Nowe Volvo S60 i V60 R-Design [Paryż 2010]”

  1. wersja Hecio Sportiv wyjdzie w limitowanej liczbie egzemplarzy, dlatego większość osób będzie musiała zadowolić się wersjami R Design… które i tak prezentują się bardzo ciekawie

Możliwość komentowania jest wyłączona.