Nowe Lamborghini zadebiutuje w Paryżu?

lamborghini teaser paris 2 gloOd pewnego czasu włoski producent drażni nas materiałami o nowym Lambo – następcy Murcielago. Do tej pory była mowa tylko o jednej nowości. Dzisiaj jednak napływają do nas informacje o drugiej. Całe te zamieszanie powstało z powodu notatki dla amerykańskich dealerów, stanowiącej zaproszenie do uczestniczenia w firmowym spotkaniu w Sant’Agata w przyszły czwartek.

W tajemniczym dokumencie dostrzegamy dwie pozycje zawierające słowo unveiling, czyli z angielskiego odsłonięcie, odkrycie. Przy nich pojawiają się zapewne skróty do konkretnych modeli: LB715-5 i 83X. O pierwszym słyszeliśmy od dawna i chodzi tutaj najprawdopodobniej o właśnie następcę Murcielago. Drugie oznaczenie pozostaje jednak tajemnicą.

Może chodzi tutaj o zaprezentowanie czterodrzwiowego modelu podobnego do Panamery czy Rapide? Już jakiś czas temu Lamborghini pokazało projekt właśnie takiego czegoś i nazywał się on Estoque. A może mamy do czynienia z premiera nowego… traktora? Jedyne, co nam pozostaje, to zgadywanie.

Ciekawe czy w przyszły czwartek (23 września) dowiemy się czegoś więcej. Jeśli nie, to zapewne musimy zaczekać na paryskie targi.

Via: 0-60mag, Carscoop