Chevrolet Cruze hatchback przed paryską premierą

chevrolet cruze hatchback 1 gloGM opublikował właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia swojego najnowszego modelu – Chevroleta Cruze w wersji hatchback. Światowa premiera przewidziana jest na Paryski Salon Samochodowy pod koniec tego miesiąca.

Cruze hatchback będzie współdzielił podwozie jak i gamę silnikową z sedanem, natomiast bagażnik ma mieć pojemność ponad 400 litrów. Z naszych informacji wynika, ze 5-drzwiowy Chevrolet Cruze hatchback został opracowany specjalnie dla rynku europejskiego ze względu na popularność tego nadwozia na starym kontynencie.

Dokładne dane techniczne Chevrolet Cruze hatchback poznamy w czasie wrześniowego salonu, do sprzedaży auto ma trafić w I połowie 2011 roku.

Via: ZerCustoms

4 komentarze do wpisu „Chevrolet Cruze hatchback przed paryską premierą”

  1. Wygląda masywnie i solidnie. I można powiedzieć, że nawet atrakcyjnie. Na pewno nie odstaje od konkurencji. To wszytsko w polaczeniu z cena która podejrzewam nie bedzie wygorowana moze stac sie nie lada problemem dla Forda czy Opla

  2. Podzielam zdanie, że może on być konkurencją dla Opla. W końcu to płyta podłogowa Astry III, a skoro można mieć „nową” Astrę 3,5 ze znaczkiem Chevroleta to po co jeść odgrzewanego kotleta – Astrę III. Bo jednak nie sądzę, że będzie on silną konkurencją dla Astry IV czy nowego Focusa

Możliwość komentowania jest wyłączona.