mercedes cl65 amg anderson black edition 01 gloJeśli uważasz, że Mercedes-Benz CL65 AMG Black Edition jest dla Ciebie zbyt oklepany i za wolny, to Anderson Germany postara się zrobić dobry użytek z Twoich pieniędzy i zamieni te coupe ze Stuttgartu w coś bardziej wyjątkowego. Mało tego, oni nawet są w stanie przyjechać po Twojego CL-a do garażu i przyprowadzić Ci go z powrotem już poprawionego! Na razie taka opcja dostępna jest jedynie na terenie Niemiec, ale kto wie, może za odpowiednią opłatą przyjadą do Polski?

Niemiecki tuner zajmie się nie tylko zmianą karoserii, ale także ulepszą go od strony technicznej. Modyfikacja silnika obejmuje przeprogramowanie komputera, zmianę filtrów powietrza czy montaż wyścigowego układu wydechowego. Wszystko to sprawia, że V12-ka osiągająca dotychczas „marne” 612 KM może pochwalić się abstrakcyjną mocą 670 KM.

Z zewnątrz Anderson Germany proponuje satynowe czarne wykończenie, które może być uzupełnione przez opcjonalny pakiet carbonowy obejmujący lusterka, ramy okienne, atrapę chłodnicy, klamki i wykończenie bagażnika. Dostępny jest również nowy subtelny tylny spoiler. Naszą uwagę przykuły jednak błyszczące czarne 22-calowe alufelgi z carbonowym wykończeniem, na które założono wyczynowe opony Michelin o rozmiarze 275/25-22 z przodu i 295/25-22 z tyłu.

Nie zapomniano także o wnętrzu – zastosowano nowe połączenie dwóch odcieni skóry, a fotele przeszyte są wzorem przypominającym diamenty. Auto ma lepszy system audio. Ponadto nie żałowano wykończenia z włókna węglowego – znajdziesz je na konsoli środkowej, kierownicy i lusterku. Cała podsufitka jak również i słupki pokryte są Alcantarą.

Prawda, że piękny?

Via: Carscoop

2 komentarze

Komentowanie zostało wyłączone.