senner tuning audi a1 001 gloSenner Tuning jest pierwszą firmą tuningową, która wprowadziła do oferty modernizację Audi A1 nie tylko od strony stylistycznej, ale także od strony mechanicznej.

Tuner zaczął od zwiększenia mocy 1,6-litrowej jednostki wysokoprężnej, poprzez przeprogramowanie jednostki sterującej pracą silnika ECU. W rezultacie, zamiast 105 KM i 250 Nm maksymalnego momentu obrotowego do dyspozycji mamy aż 140 KM i 310 Nm.

Częścią pakietu jest również sportowy układ wydechowy z dwiema końcówkami o średnicy 90 mm oraz ulepszone zawieszenie KW. Całość stoi na 18-calowych felgach Barracuda Voltec T6, które owinięto w opony Hankook S1 o rozmiarze 225/35.

Wnętrze może być ulepszone o niestandardową skórzaną tapicerkę i kilka innych elementów wykończeniowych.

Via: Carscoop

1 komentarz
  1. Fajne autko, małe, ładne i takie zadziorne. Zwłaszcza to tuningu moze pokazać pazur. Ale teraz odnosnie seryjnego modelu A1. Kampania reklamowa tego autka nie bardzo pasuje do jego stylu. Autko nie ma w sobie nic szczegolnego, w kazdym razie na tyle by nowy własciciel mogł sie wyrózniac stojąc w korku. To nie jest zabaweczka w stylu Mini, z którym to ma konkurować. Audi chce na siłe z A1 uczynic auto kultowe, ale jest to nie mozliwe, bo brakuje małej A1 tego czegoś, takiego charakterystycznego stylu, innego od pozostałych modeli marki, gdzie wszedzie oklepany już grill “single frame” i LEDy do jazdy dziennej…

Komentowanie zostało wyłączone.