49286 audi a6 1 gloPo nowym A8, A1 i A7 Sportback Niemcy wreszcie zauważyli, że pora wziąć się za A6. Nowa generacja Audi A6 zadebiutuje już w przyszłym roku i nadal będzie dostępna w wariancie sedan i Avant.

Poniższe renderingi autorstwa Infomotori.com pokazują jedną z możliwości wyglądu nowej A6. Nie ma żadnych wątpliwości, że auto będzie bardziej nowoczesne i bezpieczniejsze, a zużycie paliwa i emisja CO2 do atmosfery zostanie ograniczona do minimum.

Wśród dostępnych jednostek napędowych wymieniane są m.in., 2.0 TDI i 2.0 TFSI oraz 3.0 TDI i 3.0 TFSI. Później nie zabraknie także usportowionych wersji S6 i RS6. Napęd ma być natomiast przekazywany za pomocą 8-biegowej automatycznej lub 7-biegowej przekładni z podwójnym sprzęgłem.

Via: Auto.blog.rs

4 komentarze
  1. Audi widzę że to już nie mój styl, nowe A8 i A4 ani A7 mi się nie podoba i widzę że nowe Audi A6 też nie będzie mi się podobało. Jedyna nadzieja zostaje mi w Audi A3 sedan.

  2. Ja myśle, że wersja produkcujna bedzie miala przód i deske rozdzielczą z A7 reszta to już nieco odmieniona linia w stosunku do A7, tak zeby A6 była tradycyjna limuzyną. I tyle, w każdym razie ja żadnych rewelacji sie nie spodziewam.

  3. a mnie się bardzo podoba 😉 . Rzecz gustu 😉 .
    Kolego A3 sedan ??? o czym Ty mówisz ?

Komentowanie zostało wyłączone.