anderson germany ferrari california 01 gloJeśli fabryczna wersja Ferrari California nie sprostała twoim oczekiwaniom, to koniecznie zainteresuj się ofertą firmy “Anderson Germany”. Niemieccy inżynierowie stanęli na głowie, aby ulepszyć Californię nie tylko od strony stylistycznej, ale również mechanicznej.

4,3-litrowy silnik V8 Californii otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy +55 KM w postaci skalibrowanego ECU oraz nowego wydechu ze stali nierdzewnej, który oferuje trzy różne tryby dźwieku za naciśnięciem jednego guzika na zdalnie sterowanym pilocie. W efekcie California po przeróbkach Andersona osiąga aż 515 koni mechanicznych.

Pakiet zawiera także elektronicznie regulowane amortyzatory, które mogą obniżyć wysokość jazdy o 35 mm lub podnieść ją o 40 mm. W zestawie znajdziemy również lekkie obręcze aluminiowe z oponami w rozmiarze 255/30 R21 z przodu i 315/22 R22 z tyłu.

Na zewnątrz, elementy typu: spojler przedni, listwy progowe, tylny dyfuzor, tylne osłony błotne, boczne otwory powietrza czy spojler na klapie bagażnika zostały wykonane z włókna węglowego.

Wewnątrz podobnie – otwory wentylacyjne, konsola środkowa, klamki, przełączniki – całość wykończona w włóknie węglowym.

Via: Carscoop