2011 mercedes c class coupe 0 gloAnglojęzyczny blog motoryzacyjny Carscoop opublikował zdjęcia nowego zamaskowanego prototypu. Szybki rzut oka na zdjęcie i sprawa jest jasna – to Mercedes. Ale jaki? Tylne i przednie lampy a także rozmiary jednomyślnie wskazują, że Niemcy zabrali się za najmniejsze coupe w ofercie, a precyzyjniej C-Coupe.

Nie wiadomo, w jakim segmencie usytuuje się ten nowicjusz, ale z pewnością wiele może namieszać. Pierwsza myśl, jaka przychodzi nam do głowy widząc C-klase Coupe [jeśli chodzi o segment] to BMW 3 Coupe (E92) i Audi A5. Jednak z tymi autami konkuruje już model E-Coupe. Czyżby Mercedes celował w BMW 1 Coupe? Tego nie wiemy, ale z pewnością już wkrótce się to okaże.

Via: Carscoop

5 komentarzy
  1. Najwidoczniej tak wlasnie bedzie, chociaz na pierwszy rzut oka Mercedes wydaje sie byc wiekszy od BMW

  2. Najwidoczniej wlasnie tak bedzie, chociaż Mercedes wydaje się byc troche wiekszy

  3. Przecież E-Coupe celuje w wyższą klasę – BMW 6 i te sprawy. Co prawda nie jest to SL, ale coś trochę niżej. Przecież C klasa sedan konkuruje właśnie z BMW 3 i Audi A4.
    Poza tym Mercedes ma tyle coupe, że nie wiem po co im jeszcze jeden – podobnej wielkości jest SLK, tylko że nie ma możliwości stałego dachu, ale co z tego, skoro jest Hard-Top?

  4. Audi A4 Cabrio to już historia, najtańsze BMW 6 kosztuje ponad 300 tysięcy złotych, a E Coupe 165 tysięcy to nie ta klasa cenowa, a co do 3-ki owszem konkuruje z C-klasy tylko w nadwoziach sedan/kombi

    Mercedes zawsze coś nowego wymyśli, już od dłuższego czasu skradają się z produkcją BLSa, który ma być mniejszą weresją CLSa, oto dowód na ich kreatywność

  5. Dokładnie, rynek coraz bardziej sie zageszcza, producenci maja coraz to szersza game modelową i coraz trudniej wskazywac tu konkurentów.

Komentowanie zostało wyłączone.