audia7con gloDługo oczekiwane Audi A7 Sportback zadebiutuje 26 lipca w “Pinakothek der Moderne München”, muzeum sztuki nowoczesnej umieszczonej w centrum Monachium – ogłosił niemiecki producent.

Panowie z Ingolstadt nie ujawnili jednak żadnych innych szczegółów na temat samochodu. Wiemy jedynie, że nowe A7 Sportback [to oficjalna nazwa używana przez firmę] to wersja produkcyjna koncepcyjnego modelu 2009 Sportback Concept, natomiast całość będzie mechanicznie powiązana z następną generacją A6.

Wydarzenie z premiery będzie można oglądać pod adresem http://tv.audi.com/ o godzinie 6.28 p.m. UTC.

Podobnie jak nowy Mercedes-Benz CLS, Audi A7 Sportback zadebiutuje podczas Paris Motor Show pod koniec września.

Via: Carscoop

2 komentarze
  1. W sumie to nic nowego, ten sam styl i kolejny sportback w gamie Audi. Nowe modele marki jakos juz nie wzbudzają we mnie takiego zainteresowania, co wiecej, staja sie juz powoli nudne… Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia…?
    Ale szefostwo marki wie jak zwrocic uwage na nowy model, podanie dokladnej pory prezentacji, co do minuty na pewno zrobi swoje 🙂

  2. Tak, ale z doświadczenia wiem, że przez pierwsza godzinę będą dziękować mamie, tacie, dziadkowi, wujkowi i synkowi, Toyocie za bezawaryjne samochody i BMW za psychiczne wsparcie pracowników, a na koniec poleci kawał w stylu:

    “Jeśli kogoś nie lubisz, kup mu Toyota Prius” Publiczność – hahahahahahahahahahhahahahahaha

    I dopiero po tym pokażą Audi A7 Sportback.

Komentowanie zostało wyłączone.