2011 vw jetta 01 gloCo prawda, Volkswagen poinformował, że planuje ujawnić oficjalne zdjęcia nowej Jetty dzisiaj w godzinach popołudniowych, 15 czerwca, mimo to, w Internecie tradycyjnie pojawiły się już teraz.

Jak widać w galerii po “skoku”, nowa Jetta jest stylistycznie inspirowana modelem NCC Coupe, pokazanym podczas targów motoryzacyjnych w Detroit w tym roku. Bryła nadwozia prezentuje się zdecydowanie agresywniej i bardziej elegancko niż w obecnym modelu.

Wewnątrz ciężko jest natomiast znaleźć różnice między nową i starą Jettą. Generalnie wszystko znajduje się na swoim miejscu, ale brakuje “oryginalności” i polotu.

Nie jest żadną tajemnicą, że Jetta 2011 opiera się na powiększonej o 70mm platformie Golfa szóstej generacji. Pod maską również znajdziemy “klasyczne” jednostki napędowe, poczynając od 1,4-litrowego TSI, kończąc na 2,0-litrowym silniku diesla o mocy 140 KM.

Więcej informacji już za kilka godzin.

Via: Carscoop

1 komentarz
  1. Szkoda, że ten przód znowu na jedno kopyto. Ktos mało obeznany w swiecie motoryzacji powie, że VW ma tylko jeden model w ofercie, ale w bardzo wielu wersjach nadwozia ;D

Komentowanie zostało wyłączone.