slsamgwyg gloTak, tak – miło nam poinformować, że dzięki Wam zostaliśmy zwycięzcami w konkursie “SLS AMG Wyścig Blogerów”. Zabawa polegała na tym, że zwycięzcą zostaje blog, który w przeciągu dwóch tygodni uzyska największą liczbę wyświetleń klipu promocyjnego Mercedesa.

W związku z tym, jedziemy do fabryki AMG w Affalterbach! [Niemcy]. Wyobrażacie sobie, co my tam będziemy robić? Na pewno będziemy godnie reprezentować polskich blogerów motoryzacyjnych : )

Relację na bieżąco z naszego wyjazdu możecie śledzić na blogu MotoFilm.pl w dniach 22-23-24 czerwca.

Chcielibyśmy również podziękować naszej konkurencji, czyli tzw. “śmietanki polskich blogów motoryzacyjnych”. Dziękujemy za rywalizację 🙂

Wybraliśmy także trzy osoby, które najciekawiej skomentowały klip promocyjny Mercedesa SLS AMG. Wybrańcy zostali już o tym poinformowani 🙂

15 komentarzy
 1. Gratulacje!!! Mi pozostaje testować Mercedesy na swojej nagrodzie za drugie miejsce: Sony PS3 + Gran Turismo 5

 2. Hehehe, Szymon – przynajmniej, jak rozbijesz nikt nie będzie miał pretensji:D

  A tak a propo, wiecie, że jestem ciemny jeśli chodzi j. niemiecki? Nie wiem, jak ja się tam dogadam. Podobno z angielskim też sobie nie radzą.

 3. Jakby co Panowie, to podajcie numerki telefonów, się skontaktujemy i mi pomożecie, hehe:D

  Mam też taki plan; jestem ciekawy, czy testować będe mógł tylko na torze. Jesli będę mógł wyjechac na ulicę, to nakręce Wam świetny filmik – puszcze na całą parę jakiś dobry kawałek i pojade do miasta robic z siebie pajaca tańczącego przed kierownica SLS-a.

  Oj zabawie się tym autem!

  Coś w stylu tej reklamy RENAULT:

  http://www.youtube.com/watch?v=vxkxkTjwvsU

 4. Jak tylko się tam nie zgubię i znajdę jakikolwiek “sklep” w tym mercedesowskim landzie, to na pewno 🙂

  Martwi mnie fakt, że pojechać może chyba tylko jedna osoba. Walczymy o dwie, wówczas reportaż będzie zdecydowanie lepszy.

 5. Seba, Gratuluję!!! I zazdroszczę 🙂 I z niecierpliwością czekam na relację, żebym mogła zazdrościć jeszcze bardziej 🙂 Ale cóż, mam chociaż nagrodę pocieszenia “na otarcie łez” 🙂
  Reklama Renalut jest niezła.
  Pozdrawiam

Komentowanie zostało wyłączone.