mercedes benz museum tour 03 gloPrzeszło dwadzieścia dni temu informowaliśmy Was, że w dniach 21-22-23 czerwca ekipa MotoFilm.pl / MotoFilm.com będzie gościła w Stuttgarcie i jego okolicach [Affalterbach, Ludwigsburg].

Przez ten okres odwiedzimy między innymi przepiękne Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie-Untertürkheim, gdzie znajdziemy 160 pojazdów i ponad 1500 eksponatów sięgających od XIX wieku do dzisiaj, na dziewięciu różnych poziomach. Wpadniemy również do Affalterbach, a dokładniej do fabryki AMG.

Pozwiedzamy, pogadamy, przetestujemy wszystkie modele w ofercie AMG, a to wszystko będziemy dokumentować na aparatach i na filmach wideo w najwyższej jakości HD, które potem oczywiście opublikujemy do wglądu dla każdego.

Wyruszamy w poniedziałkowy ranek z Gdańska samochodem – mamy do pokonania 1200 kilometrów w jedną stronę. Nie ukrywamy, że osobiście każdy z nas chce się przy tym nieźle rozerwać. Wiąże się to niestety z niską ilością wpisów w dniach 21-22-23 czerwca, za co z góry pragniemy Was przeprosić. Obiecujemy, że wszystko nadrobimy w przeciągu najbliższego weekendu 🙂

4 komentarze

Komentowanie zostało wyłączone.