Porsche Cayenne 2 od TopCar – po rosyjsku

11412047892296854 gloMimo to, że Porsche Cayenne 2 jest „świeżakiem” wśród rodziny Porsche, niecierpliwe firmy tuningowe już prezentują własną wariację na jego temat. TopCar na wstępie pojechał z grubej rury – rosyjski tuner pokazał aż trzy pakiety dedykowane Cayenne 2, z czego dwie powstaną w zaledwie 25 egzemplarzach.

Każdy model otrzymał potężny zastrzyk mocy [+35%, co łącznie daje aż 760 KM]. Ponadto, wszystkim zamontowano nowe lusterka, oświetlenie LED i kute felgi.

Pierwszą propozycją TopCar jest Cayenne o nazwie Advantage 2 [25 sztuk]. Pakiet do niego zawiera przednie reflektory w stylu modelu 911, nowe zderzaki i zmodernizowaną maskę, a także progi boczne, dyfuzor oraz poszerzone nadkola.

Następny w ofercie firmy jest Porsche Cayenne Vantage GTR 2 [25 sztuk] – auto bez wątpienia wyjątkowe ze względu na odmienne reflektory i szeroki wlot powietrza.

Tuner pomyślał również o spóźnialskich, dlatego ostatnią propozycję ograniczył nie do 25, ale do 50 egzemplarzy. Projekt nazywa się Vantage 2, a jego cechą charakterystyczną jest bodykit wykonany z kevlaru i włókna węglowego.

Porsche Cayenne 2011 by TopCar zadebiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Moskwie w sierpniu.

Via: WorldCarFans