ferrari 458 italia crash 001 gloTo prędzej czy później musiało się wydarzyć – mamy pierwsze rozbite Ferrari 458 Italia. Szczegóły pozostają nieznane, ale panowie z serwisu Wreckexotics twierdzą, że ten incydent wydarzył się we Wrocławiu!

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na ten temat, koniecznie podziel się nimi w komentarzach.

Via: Carscoop, Wreckexotics

10 komentarzy
  1. Jechałem do roboty a tu z krzaczorów mi dzik na maskę siup. Wszystko w temacie.

  2. Widziałem go 🙂 godzinę wcześniej przed wypadkiem 🙂 kierowcą był młody chłopak. Kierowca busa nie zauważył zbyt niskiego auta(ferrari), które było zasłonięte krzakami na pasie drogi.

  3. Blachy austriackie, właściciel Polak, mieszka we Wrocławiu. Podejrzewam, że sposób na olanie radarów – ma rację, i tak dziury na polskich drogach wystarczająco uprzykrzają życie kierowcom. Właściciel co rusz zmienia auta (podejrzewam, że wypożycza), zazwyczaj najlepsze fury we Wrocku są jego (4Porte, ostatnio RR Phantom Coupe, Ghost, 599 HGTE, wcześniej było 911 GT2, SuperLeggera, sporo Continentali). Ogólnie dziany gościu.

  4. nio chlopaki myslicie sie te ferrari jest z wlkp jego wlascicielem jest mlody lepek znam go osobiscie i teraz za kare musi jedzic porsche hihi aa te go nie beda naprawiac tylko dostanie nowy egzeplarz

Komentowanie zostało wyłączone.