bmw x6 interceptor 001 gloOto kolejna próba modyfikacji BMW X6; tym razem od firmy Met-R, a dokładniej od Zaura Khalilova. Nie mamy żadnych wątpliwości, że Rosjanie starali się stworzyć coś, obok czego obojętnie nie przejdzie nawet dziecko. Auto prezentuje się o niebo bardziej agresywnie, a cena za cały komplet wynosi “tylko” 10 000 euro.

Pojazd Szatana, albo jego wyznawców; X-szóstka dla totalnych Porąbańców, którzy właśnie uciekli z zakładu psychiatrycznego” – tak, po spojrzeniu na zdjęcia tego samochodu zareagował jeden z naszych blogerów.

Wcale nie jestem zdziwiony jego reakcją – BMW X6 już seryjnie charakteryzuje się potężnymi gabarytami. A te dodatki, o których w sumie nie wiemy praktycznie nic, zmieniają spokojnego bawarskiego SUV-a w prawdziwego potwora.

Cóż, dobrze, że rosyjska firma Met-R oferuje również wersję z pomarańczowymi akcentami, przynajmniej podczas spotkania z nim na drodze będzie nieco weselej…

Via: Carscoop

1 komentarz
  1. Zgadzam sie z drugą połową opinii cytowanego bloggera, auto dla porabańca bo nie wiem czy ktos by zdrowych zmysłach oddał by taką bete w ręce tego tunera. Szkoda auta i tyle 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.