audi rs5 vid glo1MotoFilm kojarzy się jednoznacznie z czymś, co można obejrzeć, poczuć, usłyszeć. Zwykłe zdjęcia nigdy nie oddają tylu emocji co film; stąd też między innymi taki pomysł na nazwę naszego serwisu.

Jak wiadomo, marka zobowiązuje, tak więc zamieszczanie na MotoFilm najnowszych motoryzacyjnych filmów to czysta przyjemność, a zarazem obowiązek. Chcąc się z niego dobrze wywiązać, już dziś możecie zobaczyć nowy spot reklamowy Audi. Porównanie legendarnego modelu Quattro, który niegdyś wygrywał zawody WRC zostawiając konkurencję daleko w tyle z nowoczesnym modelem RS5, od dawna wyczekiwanym muskularnym coupe.

Takie “testy” nie były domeną reklam, tym bardziej tych prezentowanych przez firmę z Ingolstadt, ale raczej brytyjskich i amerykańskich dziennikarzy.

Oglądając dwie poniższe produkcje warto zadać sobie pytanie: jak wiele cech DNA kultowego modelu Quattro ma w sobie nowe RS5? Potężny silnik V8 o pojemności 4.2-litra, napęd quattro, 450 koni mechanicznych… młodziak jest bez wątpienia szybszy i bardziej dopracowany.

Ale tak między nami, którego Ty byś wybrał?

Via: Carscoop

2 komentarze
  1. Tylko tan “młodziak” nie startuje w rajdach. Gdzie sie podziało to dawne Audi, które dominowało na rajdowych trasach…

Komentowanie zostało wyłączone.