Nowe oblicze Bentley’a Continental’a GT

bentley conti face 12 630op gloSzpiedzy amerykańskiego bloga motoryzacyjnego Autoblog przyłapali właśnie całkiem nowego Bentley’a Continental GT. Dzięki temu możemy z grubsza ocenić nowe nadwozie najbardziej popularnego auta brytyjskiej marki.

Prawdę mówiąc zmieniło się niewiele. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nowy Continental GT wyraźnie upodobnił się do flagowej limuzyny Mulsanne. Widać to zwłaszcza po przednich reflektorach, które wykonano w technologii LED. Ponadto, nadwozie wydaje się nieco dłuższe i szersze niż u poprzednika, co powinno poprawić jego trakcję. Pojawiły się również delikatnie chromowane kratki wlotów powietrza pod przednim grillem oraz przemodelowane lusterka, które wydają się teraz bardziej smukłe i aerodynamiczne.

Całość osadzono na nowych, dość ciekawych, ale prosty felgach.

Jednostki napędowe na razie pozostają tajemnicą.

Nowy Continental GT zadebiutuje najprawdopodobniej na paryskich targach motoryzacyjnych jesienią 2011 roku.

Via: Autoblog.com

2 komentarze do wpisu „Nowe oblicze Bentley’a Continental’a GT”

  1. jaki jest sens robienia auta do tego stopnia podobnego do poprzednika ??? poza tym nowa bryła fajna ale tak nowy przód… okropny chociaż w innych autach takie wloty powierza zdają egzamin i wyglądają ładnie taka sama sytuacja jak z superbem niby przód ładny fragmentami itd. ale prezentuje się kiepsko

Możliwość komentowania jest wyłączona.