Nowy VW Sharan zadebiutuje w Genewie

2011 volkswagen sharan 0Volkswagen Sharan to 7-osobowy van, który w sprzedaży jest już 15 lat. Producent zapowiedział, że w marcu tego roku podczas Geneva Motor Show zadebiutuje nowa generacja tego “kultowego” rodzinnego samochodu.

Aktualnie nie posiadamy żadnych oficjalnych fotografii i szczegółowych informacji, ale na stronie internetowej Volkswagena pojawiło się zdjęcie przedstawiające kawałek przedniej części nadwozia nowego Sharana, która nawiązuje do obecnej gamy modelowej VW (Polo, Golf).

Sharan 2010 będzie miał najprawdopodobniej drzwi przesuwane, a wewnątrz podobnie jak w teraźniejszym modelu zasiądzie siedem osób.

Via: Carscoop

3 komentarze

  1. Wygląda jak Polo, ale co tam. Teraz każdego nowego Volkswagena można sobie wyobrażać z tym przodem. Projektanci chyba za bardzo wzięli sobie do sera politykę ujednolicania modeli marki.
    Wracając do Sharana… Wreszcie nowy model, po tylu latach. Model ten jeszcze pamięta czasy Golfa III! potem był lifting, ale bryła tam sama. I ten stary samochód można jeszcze kupić w salonie za ponad 100 tys! Kto to kupi? Chyba tylko jakiś wieśek co nie ma dostepu do mediów, a opiera sie na tym co mu powiedzą chopcy z za płota 🙂 Ford juz dawno zastapił bliźniaczego Galaxy nowym modelem, bo ileż można… 🙂 A Seat? Seat nie jest wstanie czegos robic samemu, robi tak jak dyktuje VAG więc Alhambra dalej jest w ofercie i tuz po debiucie nowego Sharana, możemy spodziewać sie nowej Alhambry 🙂 Nowego wiecznego samochodu, bo od debiutu Sharana sprzed liftingu minęło już… 15 lat:) a od prezentacji wersji poliftingowej… 9 hehe

  2. Drobne sprostowanie, auta juz nie ma w ofercie. Było jeszcze do końca ubiegłego roku, teraz dostępne jest w wyprzedaży rocznika 2009. Ale to nie zmienia faktu, że te van był długo dostępny na rynku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*