Limitowana edycja Infiniti FX – 100 sztuk dla mieszkańców Europy

infiniti fx limited edition 1glownePrawie dwa lata temu po światowej premierze modelu FX drugiej generacji Infiniti właśnie ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży specjalnej edycji swojego luksusowego Crossovera. Produkcja FX Limited Edition zostanie ograniczona do zaledwie 100 egzemplarzy w Europie Zachodniej, z czego 18 samochodów trafi do Wielkiej Brytanii.

Pod maską FX Limited Edition znajdziemy silnik V6 prosto z wersji FX37S, lub V8 z FX50S. Auto będzie oferowane z opcjonalnym białym lakierem Moonlight White, albo z czarnym kolorem Black Obsidian.

Unikalnymi cechami specjalnej edycji FX to przede wszystkim przyciemnione obwódki reflektorów, osłony chłodnicy, wlotów powietrza i relingów dachowych. Całość stoi na 21-calowych aluminiowych felgach.

Wewnątrz zastosowano elementy wykonane z włókna węglowego (zastępują standardowe drewno), a także skórzaną tapicerkę i pełno skóry.

Co więcej, FX Limited Edition będzie oferowany z systemem Connectivity+ z nawigacją satelitarną oraz pakiet “komunikacji i rozrywki”, w którego skład wchodzi 11-głośników Bose i iPod o pojemności 10 GB.

W Wielkiej Brytanii ceny za FX Limited Edition rozpoczynają się od 55.855 funtów za 320-konną wersję V6. Za “V-ósemkę” o mocy 390 KM przyjdzie nam zapłacić 62.035 funtów.

Via: Carscoop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*