Kolejny facelifting BMW X5 [VIDEO]

2011 bmw x5 001glowneDo sieci wyciekły właśnie zdjęcia BMW X5 po faceliftingu. Jakieś konkretne zmiany? Na pierwszy rzut oka – nic. W praktyce zamontowano jednak nowe zderzaki oraz ekstrawaganckie tylne światła znane nam z modelu serii 7, 5 i nowej 3-ki.

Ostatnio jednak producenci masowo zasypują nas bezsensownymi liftingami, których rezultatów po prostu nie widać. Poprzednia generacja BMW 5 (E60) i Mercedesa klasy E (W211), a także najnowsze Volvo S80 to auta po najbardziej bezsensowych faceliftingach. Możecie gapić się na nie miesiącami, ale i tak nic nie wypatrzycie. Nowe X5 też takie jest, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W odmłodzonej wersji pojawi się bowiem kilka ciekawych jednostek napędowych. A oto i one: xDrive35i (306 KM), xDrive30sd (286 KM), xDrive30d (245 KM) oraz nowy xDrive40d o przerażającej mocy 300 KM.

Jak zapewnia producent, nie zabraknie także nowych wariantów lakieru i bardziej wyszukanych kolorów wnętrza. Auto zobaczymy już na najbliższych targach w Nowym Jorku.

Via: BMW, Carscoop