Jak będzie wyglądał nowy VW Passat?

2012 volkswagen passat preview rendering 001 100197826 mPoprzednia generacja niezwykle popularnego w Europie VW Passata nieco się opatrzyła, jednak już w tym roku ujrzymy jego najnowszą generację. Na jednym z międzynarodowych portali pojawiły się zdjęcia nowego “Paska”, a właściwie renderingi. Bardzo prawdopodobne, że właśnie tak będzie wyglądać nowe auto segmentu D koncernu z Wolfsburgu.

Nad stylistyką auta można by dyskutować, ale jedno jest pewne, “Paski” nigdy nie powalały na kolana. Nie inaczej jest również w przypadku najnowszego modelu; tym razem Niemcy postanowili upodobnić go do ostatniej generacji Polo, które otworzyło nowy trend w stylistyce firmy.

Na chwilę obecną nie posiadamy dokładnych szczegółów technicznych auta, jednak jak spekulują zagraniczne media pod maskę ma trafić nowy 3-litrowy benzyniak o mocy 300 koni, nie zabraknie również mocnych diesli i wersji hybrydowej.

Jak na Niemców przystało, samochód będzie wyposażony w całą masę przeróżnych systemów. Opony typu Airless, umożliwiające jazdę nawet po ich przebiciu (patent znany z BMW M5), zaawansowany system oczyszczania szyb Wiperless oraz elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, gdy zdarzy nam się najechać na nierówność, a kierownica wyrwie nam się z rąk.

Pozostało nam czekać na oficjalne informacje od producenta.

Via: MotorAuthority.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*