leadhamanntycoonevomglowneWśród tunerów, którzy pojawią się w tym roku na targach motoryzacyjnych w Genewie nie mogło zabraknąć firmy Hamann, która zaprezentuje własną wizję BMW X6 w wersji M o nazwie Tycoon EVO M.

Dzięki nowemu układowi wydechowemu i przeprogramowanemu ECU, 4.4-litrowa jednostka twin-turbo V8 generuje 670 KM i aż 780 Nm momentu obrotowego. Pierwszą setkę zobaczymy na liczniku już po 4,2 sekundy, natomiast prędkość maksymalna wynosi 300 KM/H.

Wraz z poprawieniem wydajności, niemieccy specjaliści opracowali nowy bodykit, który obejmuje przedni zderzak z wlotami powietrza, maskę wykonaną z karbonu, boczne progi, spojler dachowy, dwie centralnie umieszczone końcówki układu wydechowego oraz 23-calowe kute felgi. Wewnątrz odnajdziemy elementy wykonane z aluminium i włókna węglowego.

Via: Autoblog, ZerCustoms

1 komentarz
  1. Porządna modyfikacja auta. Sporo mocy, której nie brakuje 🙂 Taki czarny potworek od Hamanna 😀 Chociaż te diodowe gwiazdki to średnio trafiony pomysł, choć w rzeczywistości pewnie wygląda ciekawie.

Komentowanie zostało wyłączone.