model lightsglowneKilka dni temu w Internecie pojawiły się krótkie filmy z udziałem modeli Kyosho w skali 1:18. Nikogo by ten fakt nawet nie wzruszył, gdyby nie… specjalny pakiet, w jaki zostały wyposażone te miniaturowe autka.

Modell-Lichtsystem, bo tak nazywa się ten pakiet, to nie tandetna, migająca, nikomu nie potrzebna instalacja złożona z lampek przypominających te, ze świątecznych choinek, ale profesjonalny zestaw wykonany z najwyższą starannością.

Zapewne pamiętacie zabawki sprzedawane w kioskach, które po naciśnięciu jednego guzika wydawały z siebie irytującą melodyjkę, a od bezsensownie migających lampek dostawaliśmy oczopląsu.

Może to zabrzmi jak hasło z reklamy marketu TV, ale “wreszcie możesz powiedzieć dość, bieżącym produktom, bo teraz jest pakiet Modell-Lichtsystem, dzięki któremu twoje dni będą piękniejsze”. Wypadałoby jeszcze dodać, że przestanie cię boleć kręgosłup lub, że zaoszczędzisz sporo czasu.

Trochę się jednak zapędziłem.. powróćmy do meritum. Ów pakiet bardzo nas zaskoczył, pozytywnie.

Oświetlenie wnętrza włącznie z tylnym panelem klimatyzacji w BMW M5, światła w technologi LED w przypadku Audi R8, a także uwaga… adaptacyjne reflektory w modelach M3 i M5 – coś wspaniałego.

Ale to nie wszystko… po naciśnięciu pedału “Stop” zapala się czerwone światełko…

Wideo:

Źródło: Autoblog

6 komentarzy
  1. Oczywiście masz jak najbardziej rację 🙂 Nie mam pojęcia, jak Arturowi wkradł się tam błąd.

    Jest poprawione.

    Przepraszamy!

  2. I za ten tekst Ci wybaczamy te i wszystkie “przyszłe!” hahah

    Czyżby efekt sylwestra? 😀

Komentowanie zostało wyłączone.