Reklama wypożyczalni aut Midway, czyli jak Ferrari California i Audi R8 mogą odmienić twoje życie

ferraribearWypożyczalnie aut zwykle kojarzą się z takimi modelami jak Opel Astra, Ford Focus, czy Renault Megane. Zwykle, gdy wybierasz się do jakiegoś kraju, gdzie zmuszony jesteś polecieć samolotem, i w związku z tym nie możesz wziąć ze sobą samochodu, a masz potrzebę szybkiego dotarcia do celu, wówczas decydujesz się albo na taksówkę, albo na wóz z wypożyczalni. Nie oczekujesz na cuda, dobrze wiesz, że twój wynajęty za duże pieniądze krążownik będzie ospały, zniszczony przez innych użytkowników, a może i nawet zupełnie niezatankowany.

Jednak teraz już nie musisz się borykać z tym wszystkim, co nieznośnie w wypożyczonych autach, bo… jest Midway. To właśnie dzięki tej firmie zajedziesz na imprezę w super szybkim aucie, dziewczyny oszaleją, ty spędzisz przebojową noc zakrapianą przeróżnej maści alkoholem, a na drugi dzień ostry ból głowy da ci do zrozumienia, że nie masz jak tej superbryki oddać. Dzięki czemu będziesz mógł ją podziwiać przez kolejny dzień, lecząc kaca, albo postąpisz, jak bohaterowie poniższego filmu…

Wideo:

Źródło: Autoblog

1 komentarz do wpisu “Reklama wypożyczalni aut Midway, czyli jak Ferrari California i Audi R8 mogą odmienić twoje życie”

Możliwość komentowania jest wyłączona.