porsche cayenne 2glownePorsche Cayenne nowej generacji zadebiutuje w przyszłym roku podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie. Tymczasem, w internecie pojawiły się zdjęcia nowego modelu prawie bez kamuflażu.

Praktycznie wszystko, co było do tej pory zasłonięte, zostało odkryte. Pełnego wglądu nie mamy tylko na reflektory i tylne światła.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, produkcja obecnego modelu Cayenne zostanie zakończona w grudniu tego roku. Nie wiemy natomiast, kiedy do sprzedaży wejdzie nowa generacja.

Niemiecki producent nie ujawnił również żadnych informacji, ale z tego co zdołaliśmy ustalić, Cayenne 2011 będzie 250-300 kg lżejsze od obecnego – dzięki zwiększonemu wykorzystaniu aluminium. To nie jest jednak potwierdzona informacja.

Źródło: Auto.blog.rs

4 komentarze
  1. Ciekawie, ciekawie choć widać dużo podobieństw do poprzednika. Ciekawe czy nowy Tuareg, jeżeli wyjdzie to bedzie bazował na podzespołach nowego Porsche tak jak ma to miejsce teraz

  2. Halosza napisał, że to baza dal wielu firm tuningowych. A ile tak naprawdę z tych wszystkich modyfikacji obecnego modelu wyszło na dobre i upiększyło samochód….? Mnie sie wydaje, że bardzo niewiele. Oby w najnowszej odsłonie Cayenne tak nie było.

Komentowanie zostało wyłączone.