Audi A8 2010 – nowe wideo (+ sonda i komentarze naszych czytelników)

2011 audi a8 92 gloJak się okazało, nowe Audi A8 wywołało niesamowitą burzę medialną. Jest mnóstwo przeciwników, mówiących zdecydowane NIE flagowej limuzynie niemieckiego producenta. Ale są też osoby, którym podoba się nowa „A-ósemka”.

Więcej na temat Audi A8 2010 przeczytasz tutaj – kliknij.


Jeden z naszych czytelników o nicku „SŁawek”, tak skomentował nowe Audi A8:

„Nie bądźcie tacy nastawieni na “nie” – wydaje mi się, że na żywo nie będzie żadnej wątpliwości, czy to A4 czy A8! Najbardziej, i tylko, nie podoba mnie się tył, który jest podobny do A5 i A6 FL.”

Z kolei drugi czytelnik MotoFilm „jaca”, mówi:

„Chciałbym zobaczyć je na żywo, na zdjęciach sprawia wrażenie małej limuzyny – jak już ktoś tu powiedział – przypomina A4. Ale tak naprawdę jest wieksze od poprzednika. Żeby docenić jego ogrom i potencjał trzeba zobaczyc je “oko w oko”. Ogólnie samochód przypadł mi do gustu, poprzednik już powoli sie starzał. Podratowali go na ile mogli liftingiem, ale w końcu nadszedł czas na nowy model. Niebawem nadjedzie nowa A6 i myślę, że możemy spodziewać się czegoś w tym stylu. A4 wyznaczyła stylistyczne trendy jakimi będzie zmierzać Audi, więc A8 i pewnie A6 będą z niej czerpać.”

A oto słowa przeciwników modelu A8 2010:

„Tiazo”:

„Rozczarowanie 🙁
Gorzej wygląda od poprzednika, mniej eleganckie, mało agresywne, toporne, lampy przednie sprawiają wrażenie flegmatyczne. Nie rozumiem, czemu nie dali projektować tego auta Walterowi da’Silva – projekty spod jego ręki są świetne.”

„drapak85”:

„A8 to model klasy wyższej, który powinien zaskakiwać nowoczesną technologią, a nie nowinkami typu diodowe lampy:( Od tego koncern VAG ma Seata, bo tam jak coś spaprają, to się nic nie stanie – w ogóle wygląd to kaszana, jak wyżej pisano, ciężko odróżnić ją od A4.”

A Wy? Jak oceniacie nowe Audi A8? Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie i w komentarzach poniżej.

[poll id=”12″]