hartge bmw 5 series gt 1W ofercie niemieckiej firmy tuningowej Hartge pojawił się nowy pakiet przeznaczony do BMW 5 GT. Zmiany zostały ograniczone wyłącznie do modyfikacji stylistycznych, nie wliczając nowego zawieszenia, które obniża nadwozie o 30 mm.


Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to zauważymy tylko 22-calowe felgi w różnych wzorach i wykończeniach. Wewnątrz odnajdziemy aluminiowe pedały i podnóżek oraz aluminiowy emblemat umieszczony na środku kierownicy. Hartge oferuje również zestaw do naprawy opon.
Skromnie, ale po co więcej? Model 5 GT z pewnością nie nadaje się do “agresywnego” tuningu. Oczywiście możesz się z nami nie zgadzać – zapraszamy do oddania komentarza poniżej.

Źródło: ZerCustoms

4 komentarze
  1. Cos jest w tym nadwoziu ale czekam na sedana który bardziej mi sie podoba o ile w nowej wersji 5 go nie zepsują;-) p.s. super ze przeglądarka do zdjęć działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-]

  2. Myśleliśmy nad tą przegladarką i myśleliśmy i doszlismy do wniosku, że powrócimy z ta funkcją. Dodatkowo jest możliwość pokazu slajdów, (bardzo ciekawie na caly ekran).

    A jeżeli media chcą dużych zdjęć – prosze bardzo jest funkcja FULL SIZE.

    Chyba wszyscy są zadowoleni:)?

Komentowanie zostało wyłączone.