2011 kia cadenza 3glowneKia opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia modelu Cadenza, który zadebiutuje pod koniec tego roku. Co ciekawe, nazwa koreańskiego “pogromcy” Passata CC, wywodzi się z muzyki.

Piękne opływowe kształty, zapowiadające przyszłe modele Kii, ogromny wlot powietrza i diody LED – między innymi tym charakteryzuje się Cadenza 2010. Najnowsze dzieło koreańskiego producenta niewiele różni się od zaprezentowanego w Seulu koncepcyjnego modelu KND-5.

Nie otrzymaliśmy żadnych zdjęć kabiny Cadenzy, ale producent zapowiada, że będzie pełne fantazji, a wykończenia zostaną wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Wyposażenie? Nie jest to “standardowa” Kia, a Cadenza, jak już wspomnieliśmy, ma konkurować między innymi z Passatem CC. Dlatego też, znajdziemy tutaj między innymi podgrzewaną kierownicę, pełną elektrykę oraz podgrzewane i wentylowane fotele.

Nowa Cadenza trafi do sprzedaży już pod koniec tego roku w Korei Południowej, natomiast reszta świata musi poczekać na pierwszą połowę 2010 roku.


KND-5 Concept

Źródło: Carscoop, ZerCustoms

5 komentarzy

Komentowanie zostało wyłączone.